Hakkımızda

1952 Yılından bu yana ticaret hayatında olan Kubilay Mutfak, Elazığ’da kurulmuş, ticari hayatına inşaat malzemeleri, hırdavat ve zücaciye ürünleri satarak başlamış, sonraki yıllarda işlerini geliştirerek zücaciyenin yanı sıra ürün gamına mutfak aletleri ve ekipmanlarını da ilave etmiştir.

Mutfak ekipmanları ve zücaciye ile sektörde pozisyonunu belirleyen Kubilay Mutfak profesyonel hizmet anlayışı ve ürün çeşitliliği ile adından çok söz ettirmekte, alanında her ihtiyaca profesyonel olarak cevap verebilmektedir. Yılların tecrübesini gelişen teknoloji ile harmanlayan Kubilay Endüstriyel mutfak ekipmanlarında, kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır.

2005 yılından sonra oluşturduğu pazar alanında çözüm ortaklarını arttıran daha dinamik ve daha gelişimci bir pazarlama sürecine giren işletmemiz, sürekli yeni ürünler sunarak, size daha iyi hizmet etmek için çalışmaktadır. Yenilikçi çizgisini, kaliteden ödün vermeden koruyan Kubilay Mutfak, kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Kubilay Mutfak, alanında uzman pazarlama ekibi ile, uzun ve titiz çalışmalarıyla elde ettiği mutfak makinelerini ve ekipmanlarının, teknolojinin tüm imkan ve olanaklarını kullanarak pazarlamaktadır.

Kubilay Mutfak, çağın getirdiği yenilikleri, müşterilerinin istekleri ile birleştirerek, kendini ve pazarlama stratejisini sürekli geliştirmektedir. Her zaman ilkeli ve çalışkan bir yapıyı, saygın müşteri ilişkilerini, üstün kalite prensibini en üst seviyede tutabilmeyi hedefleyen kurumumuz bugün ise geçmişte belirlediği hedeflere ulaşmış olmanın güveniyle, sektör liderliğini ele almış bir firma olmayı,

Ürün yelpazesinde; çamaşırhane ve temizlik ekipmanlarından soğuk oda ekipmanlarına, hazırlık ekipmanlarından, pişirme, sunum, teşhir, depolama ekipmanlarına kadar, sektörün tüm ihtiyaçlarını tedarik edebilecek, 25.000 çeşit ürün yelpazesi ve stok gücü ile her zaman müşterisinin yanında olmayı amaçlamıştır.

 

newslider4
newslider5
newslider1
newslider2
doubletree-by-hilton_42
newslider6
newslider3
kapak2
PlayPause

 

Proje taahhüt hizmetleri ve ihracat kanalında da çalışmalarını geliştirerek 20 ülkeye ihracat yapmakta olan Kubilay Mutfak, İNOKSAN, ELECTROLUX, EMPERO, FAGOR, FRENOX, N’DUSTRIO, KAYALAR, KAPP, BİLGEINOX, KILIÇLAR, HİSAR, CAMBRO, VICTORINOX, KÜTAHYA PORSELEN, GÜRAL PORSELEN, PORLAND, BONNA, JUMBO gibi sektörün en güçlü ve güvenilir firmalarının bayiliklerini yürütmektedir.

İlk günden beri müşteri odaklı bir yapıyı, üstün kaliteyi en uygun şartlar ile tedarik etme prensibini en üst seviyede tutabilmeyi hedefleyen Kubilay Mutfak, Elazığ da 2017 Yılından bu yana 9.000 m2’lik alanda Hyundai ve Opet bayilikleri ile otomotiv ve akaryakıt sektörlerinde de faaliyet göstermektedir.

Firmamız Elazığ ve İstanbul-Maltepe E5 üzerinde deki 1500 m2 lik Endüstriyel Mutfak Ekipmanları mağazasında deneyimli, eğitimli uzman kadrolarımızla tüm projeleriniz için hizmet vermeye devam etmektedir.

Kubilay Mutfak imzasıyla sunulan her ürün, sizlere kalitenin keyfini ve rahatlığını yaşatacaktır. Kubilay ailesi, insana, topluma ve çevreye saygılı, yenilikçi bir kalite politikası benimsemiştir. Kubilay Mutfak, müşterilerini gelecekte de dostu olarak görmeyi temenni etmektedir. Kubilay Mutfak ailesi olarak, bize duyduğunuz güveni korumayı yaptığımız yatırımların en büyüğü olarak görüyoruz.

Kurumsal 

Kubilay Mutfak Malzemeleri San. ve Dış Tic.Ltd.Şti.
Adres Çavuşoğlu Mah. Spor Cad. No: 84/1 Kartal İstanbul
Telefon (216) 504 84 15
Vergi Dairesi Küçükyalı VD
Vergi Numarası 590 057 4550
Mersis No. 0590057455000001
Kep Adresi [email protected]